Eesti English Русский
TAGASISIDE VORM
 
 
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
«
»

    

EV100 kingitus

  Mis on meie kingituse nimetus?
       
Eesti võimalus uueks suureks Imeks  Mil moel on meie kingitus seotud EV100 tähistamisega?

Eesti kui iidne Maa esivanemate ala ja kaua oma juhirolli oodanud väeka rahvaga riik on jõudnud elutarkust sümboliseeriva 100 –aastase inimese ikka. See väärikas iga on parasjagu küps staatus kandmaks teiste juhi rolli ja võtmaks vastutust paljude inimelude kestmajäämise ja uue põlvkonna elujärje parandamise eest

Meie poolt esiletoodav and saaks näidata faktide ja demolise hariduspuu kaudu selle Ime täideviimise võimalust, mida on ammustest aegadest saadik Maale oodatud, ent mis pole identne aastatuhandete taguse Ime saabumise legendi ajalooga, vaid on kaasaegne narratiiv Looja pöördumisest Maa inimpere kui võrdse partneri poole senisest kõrgema teadvustaseme saavutamiseks ja uue Kuldajastu ülesehitamiseks.  Milline on kingituse sisu tervikuna?

Pakume Eestile kingituseks ja siit üle maailma laienemiseks ühe erilise võimaluse. See on võimalus kasvatada kogu ühisteadvus eelolevale kõrgema teadvusega ajastule vastavaks.
Kingime hingede avamiseks ja inimeste seesmiste annete avastamiseks mõeldud projekti ILMAPUUINEST1 esitlusruumi praktilise õppebaasi, mis kannab nime Loomiskoda ja on esimene osa meie kingitusest.

See virtuaalne suhtlusruum on juba teostatud demolise haridusprojekti veel testimata osa. Siiani ei ole saadud teisi inimesi veel kaasata, sest senisel arendamisel on eelkõige keskendutud ettevõtmise algmeeskonna treenimisele. See ruum oma tegevuse omapäras eeldabki treenitutest mentorite olemasolu.

Projekti eripäraks on see, et tegevust juhtivaks autorgrupiks on Maa Vaimse Hierarhia Inglid ehk Maa Vanematekogu kanal Agharta Siseriigist. Projekti maapealne juht ja arendaja on nendega pidevkontaktis olev Ingliterapeut Marya, kelleta ühiskonna kõrgemaleviimise Suurem Plaan ei saa teostuda.

Meie pakutud uudne teadvuse tõstmise vahend ei eelda algfaasis palju inimesi, suuri rahasummasid, ega ka konkreetse organisatsiooni olemasolu. Vaja on küll südamega planeedist Maa hoolivaid inimesi, kes on valmis Maa Vaimse Hierarhia Inglite laetud kirjasõnade ja nende seatud reeglite ning konkreetsete juhiste järgi end veidi paremaks muuta lubama.

Selle protsessi läbi on võimalik teoks teha erilist laadi hariduse ja tervise eest hea seisva rahvusvahelise suunaga tervisekodu loomine, mida siiani on katsetatud. Oluline on, et kõik, kes selles ettevõttes teenimisloa saavad, peavad olema valmis oma olemust kõrgteadvuse suunas treenima.

Luuakse näidis kogu planeedile, kus üks tervise ja hariduse eest seisev organisatsioon näitab visiooni kõigi perede ja ühiskondade jaoks, et kõik saaksid järgides vastavalt omi samme teha ja saaksime koos Maa oma tugeva tahte ja suure hingeande abil senisest kahjustunud olekust päästa.


Valik projekti ILMAPUUINEST1 arendamisel loodud lehekülgedest:

Projekti maapealse juhi ja arendaja kanaldustehniliselt loodud materjalidega ravitoimeline Fb lehekülg „Ingliterapeut Marya“:
https://www.facebook.com/ingliterapeut.maria

Grupitöö katseruum "Sõbraksolemise sügava tähenduse arutelugrupp" Facebooki võimaluste kasutamise testimisena, mis tekkis Ingliterapeut Maria sõbraseina liikmetest vabatahtlike abil: https://www.facebook.com/groups/236311513111749/

Projekti esindusorganisatsioon MTÜ KULLARATAS kodulehekülg: http://www.goldenwheel.ee/

Organisatsiooni MTÜ KULLARATAS Fb lehekülg:
https://www.facebook.com/KullaratasNGO-Goldenwheel.../

Maramaa pst 5 hoone terviseteenuste osutajate ühine teabeleht:
“Maramaa Päevakaja / Maramaa Daily News“:

https://www.facebook.com/Maramaa-P%C3%A4evakaja-Maramaa.../


MTÜ KULLARATAS egiidi all algset ideelahendust ettevõtlusena ellu viia aitava esindusettevõtte
Marya Angletoriumi Fb lehekülg "Marya Angletorium / Marya's Angeltorium":

https://www.facebook.com/maryangletorium/

Marya Angletoriumi juhatuse meeskonna ja Ingliterapeut Marya treenitute, mariamsite, Fb leheküljed:

Maret Raudsepp alias Matersi Fb lehekülg:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005269459398

Merlyn Mandre alias Juno Fb lehekülg:
https://www.facebook.com/merlyn.mandre

Rita Hübner alias Hypatia Fb lehekülg:
https://www.facebook.com/rita.hubner.1


Loomiskoda kui projekti veel testimata osa: www.loomiskoda.ning.comArmastusega,

Maret Raudsepp alias Maters, Maa 1. mariams, MARYA ANGLETORIUM sisekroonik ja juhatuse liige
Merlyn Mandre alias Juno, Maa 2. mariams, MARYA ANGLETORIUM loovtöö koordinaator ja juhatuse liige
Rita Hübner alias Hypatia, Maa 3. mariams, MARYA ANGLETORIUM juhatuse liige ja
Ingliterapeut Marya assistent---------


Lehe "Sada aastat Eesti Vabariiki" kingituste keskkonda pääseb SIIT

MTÜ KULLARATAS kingitus avaneb SIIN

NB! Kingituse sisu muutus Eesti Vabariigi 100. aastapäeval, 24.02.2018. Meiepoolseks kingituseks vabariigile kujunes selleks ajaks valminud Marya Angletorium tervisekodu.
25.02.2018 muutsime vastavalt teksti kingituse lehel, asendades siin eelpool esitletud teksti uuega.